Taśmy Obrzęk

Obrzęk limfatyczny (limfatycznego); Powiązane Warunki; Ramię Obrzęk; Taśmy Obrzęk; Obrzęk limfatyczny z ramię; Nogi Obrzęk limfatyczny; Jak diagnozować Obrzęk limfatyczny; Ręczny drenaż limfatyczny; Proste drenaż limfatyczny; Leczenie obrzęk limfatyczny; Dzieci z Obrzęk limfatyczny, Lymphedema Poland (Polish)

Moderator: Senior Moderators

Taśmy Obrzęk

Postby patoco » Sat Jul 12, 2008 8:18 am

Taśmy Obrzęk

Powiązane Warunki:

Obrzęk, obrzęk, retencję płynów, Retencji Wody, Swollen nogawki, Swollen Arm, Obrzęk limfatyczny (limfatycznego);Lymphedema, Lymphoedema


Obrzęk jest po prostu zdefiniowane jako rozszerzenie o dokonanych część ciała, ogólnie ramienia lub nogi w wyniku zatrzymania płynów. Może ona również wpływ na skórę, organów, ręka, palce, stopy, a nawet palce. Płynu zbiera ponieważ organizm nie jest w stanie wyeliminować nadmiar płynów.

Obrzęk może wystąpić w wyniku wagi, szczególnie z siedzącej lub stojącej w jednym miejscu zbyt długo. Woda naturalnie dostaje rozebrany do swojej nogi i stopy. Może się zdarzyć, z osłabienia w zawory z żył w nogach (stan zwany niewydolność żył). Ten problem sprawia, że trudno w żyłach krew z powrotem do wywierania presji na sercu, i prowadzi do żylaki i nagromadzenie płynu w nogach.

Niektóre choroby - np. niewydolnością serca, zakrzepicy żył głębokich (thrombophlebitis) i płuc, wątroby, nerek, chorób tarczycy - mogą powodować edema lub sprawiają, że gorsze. Będąc w ciąży może spowodować edema w nogach jak macica wywiera presję na naczynia krwionośne w dolnej tułowia z ciała.

Nie jest to rzadkie i został doświadczony przez wielu ludzi. Zwykle, w tym obrzęk ma charakter tymczasowy i zniknie po podstawą jest warunkiem wyleczenia.

Jeśli skutki określonego obszaru tj. ramion lub nóg jest o których mowa zlokalizowaną edema, jeśli skutki całego całego ciała jest o których mowa w ogólnych edema.

Tymczasowe Leg Obrzęk

Ten tymczasowy obrzęk nóg może być spowodowany przez zakażenie, palą lub oparzeniem słonecznym, Owad bites, szkody na nogi, takich jak Dziękujemy, chirurgii, a nawet leki takie hormonu narkotyków, sterydów, narkotyków, ciśnienie krwi, lub może być reakcja alergiczna w którym jest on określany jako obrzęk naczynioruchowy. Może to również być częścią reakcji zapalnej twoje ciało przechodzi przez niego próbuje chronić i uzdrawiać nogi lub ramienia z powodu traumy.

Długoterminowe Obrzęk nóg.

Długoterminowe obrzęk nóg jest o których mowa w edema. Jest to zazwyczaj związane ze szczególnymi warunkami medycznych. Warunki te mogą obejmować cukrzycą, niewydolnością serca, krwi, żylaki, niewydolność nerek, niewydolnością wątroby lub szereg problemów sercowo-naczyniowych.

Leczenie w tym długoterminowych obrzęk nóg jest w związku z traktowania, pod warunkiem że jest ono skutkiem. Zazwyczaj leki moczopędne są również używane do uwolnienia obrzęk lub retencji wody.

Obrzęk limfatyczny (limfatycznego) Co to jest?

Obrzęk limfatyczny (limfatycznego) jest po prostu zdefiniowane jako nadmierne nagromadzenie płynu białka bogate w tkankach nogi. Nagromadzenie płynu powoduje stałe zgrubień spowodowanych przez wadliwy system limfatyczny.

A konserwatywne oszacowanie jest, że nie może być 1-2 milionów ludzi w Stanach Zjednoczonych z pewną formę podstawową lymphedema i dwóch do trzech milionów z wtórnego lymphedema.

Jakie są objawy Obrzęk limfatyczny (limfatycznego)?

Jeśli jesteś na ryzyko osoby do lymphedema istnieją oznaki wczesnego ostrzegania powinien być świadomy. Jeśli masz jakiekolwiek doświadczenie lub kilku z tych objawów, należy natychmiast dokonać się z lekarzem o nich.

1). Niewyjaśnione aching, boleśnie odczuwają ból lub w ramię lub nogi.

2). Experiencing "ulotne lymphedema." To jest gdzie kończyny maja opuchła, nawet nieznacznie, a następnie powrót do normalnej. Może to być zapowiedzią pełnowartościowy lymphedema ramię lub nogi lymphedema

3). Zlokalizowanych obrzęk dowolnym obszarze. Czasami lymphedema może rozpocząć się obrzęk w jednej dziedzinie, na przykład strony, lub pomiędzy kolan i dłoni. Jest to wskazanie na początku wadliwe działanie limfatyczne.

4). Każdy stan zapalny, zaczerwienienie lub zakażenia.

5). Może wystąpić uczucie ucisku, skomplikowany lub osłabienie z ramienia lub nogi.

Jak jest Obrzęk limfatyczny (limfatycznego) Leczone?

Najlepszą traktowania dziś jest decongestive terapii. Formy terapii są kompletne decongestive terapii (CDT) lub ręczny drenaż limfatyczny (MLD), istnieją rozbieżności, ale najczęściej dotyczyć tych dwóch rodzajów leczenia.

Jest to forma terapii masaż nóg, gdzie jest bardzo delikatnie masowane, aby rzeczywiście przenieść płyn z nóg i na obszarze, na którym system limfatyczny nadal funkcje normalnie.

Z tych zabiegów masażu, obrzęk jest zmniejszona, a następnie pacjent jest wyposażony w pre-niestandardowych mierzone ciśnienie płaszcz, aby obrzęk w dół i / lub nauczył się korzystać z kompresji zawija do utrzymania wielkości nogi.

Jakie są tego powikłania Obrzęk limfatyczny (limfatycznego)?

1. Infekcje takie jak tkanki, Zapalenie naczyń chłonnych, różycy. Jest to spowodowane nie tylko na duże nagromadzenie płynu, ale jest dobrze udokumentowane, że lymphodemous kończyny są zlokalizowane immunodeficient.

2. Odprowadzanie rany, że wyciek lymphorrea który jest bardzo żrącymi do otaczającej skóry i tkanki działa jako port wejścia do infekcji.

3. Zwiększona ból z powodu kompresji nerwy zwykle spowodowane przez rozwój zwłóknienia i zwiększone nagromadzenie płynów.

4. Utrata funkcji ze względu na obrzęk kończyn i zmian.

5. Depresja - psychologiczne radzić sobie w związku z disfigurement i druzgocący wpływ lymphedema.

6. Deep zakrzepicy żył ponownie w wyniku presji na obrzęki i zwłóknienia przeciwko naczyniowych. Ponadto może się zdarzyć w związku z tkanki łącznej, Zapalenie naczyń chłonnych i zakażeń.

7. Posocznica, zgorzel są możliwości z powodu infekcji.

8. Możliwe do amputacji kończyny.

9. Pleural effusions (płuc płyn) może spowodować, jeśli lymphatics w jamie brzusznej lub klatce piersiowej są wystarczające, aby oczyścić płuca jamy płynów.

10. Skóra komplikacji, takich jak podział, tablice, podatność na infekcje bakteryjne i grzyby.

11. Przewlekłe zapalenie zlokalizowane.

Czy Obrzęk limfatyczny (limfatycznego) się leczyć?

Nie, w chwili obecnej nie ma lekarstwa na Obrzęk limfatyczny (limfatycznego). Ale może to być traktowane i zarządzane i większość z tych powikłań można uniknąć. Życie z lymphedema mogą być nadal aktywne i pełne, z właściwego leczenia, edukacji pacjenta, stylu życia pacjenta i adaptacji.

Do wyczerpujących informacji na temat lymphedema, odwiedź naszą stronę główną:

Lymphedema People
http://www.lymphedemapeople.com

(c) Copyright 2005 by Pat O'Connor i Lymphedema Ludzie. Korzystanie z tej informacji w celach edukacyjnych i zachęcać jest dozwolone. To musi być dostępne bezpłatnie i bez żadnych opłat i nie mogą być wykorzystane do uzyskania lub wynagrodzenie finansowe. Prosimy dołączyć potwierdzenie do autora i link do Lymphedema Ludzie.

Stóp, nóg, obrzęk kostkę

Alternatywne nazwy

Obrzęk kostek - nogi - nogi; Ankle obrzęk, obrzęk stóp; Leg obrzęk; edema - peryferyjnych, Zaburzenia

Definicja

Nienormalne buildup płynu w kostki, nogi, nogi i nazywa Zaburzenia.

Rozważania

Painless obrzęki stóp i kostek jest wspólnym problemem, zwłaszcza osób starszych. To może mieć wpływ na obie nogi i może obejmować nawet cieląt lub ud. Ze względu na wpływ grawitacji, obrzęk jest szczególnie zauważalne w tych lokalizacjach.

Wspólne Przyczyny

Stóp, nóg, obrzęk stawu skokowego i jest w następujących sytuacjach:

Przedłużone stałego
Długie loty samolotem lub samochodem do tenisa
Miesiączki (niektóre kobiety)
Ciąża - nadmierny obrzęk może być oznaką przedrzucawkowy (poważne warunkiem, że zawiera wysokie ciśnienie krwi i obrzęk, czasami nazywany toxemia)
Będąc z nadwagą
Zwiększona wieku
Szkoda na konto lub uraz stawu skokowego i stopy
Swollen nogi mogą być oznaką niewydolność serca, niewydolność nerek lub niewydolnością wątroby. W tych warunkach nie jest zbyt dużo płynów w organizmie.

Inne warunki, które mogą spowodować obrzęk jednej lub obu nóg obejmują:

Krwi
Taśmy zakażenia
Niewydolność żył (gdy żył w swoje nogi nie są w stanie odpowiednio pompy powrót krwi do serca)
Żylak
Burns tym oparzeniem słonecznym
Insect bite lub sting
Głodu lub niedożywienia
Chirurgia dla Twojej nogi lub stopy

Niektóre leki mogą powodować swoje nogi do swell:

Hormony takie jak estrogenów (w ciąży lub pigułki hormonalnej terapii zastępczej) i testosteron
Grupa obniżające ciśnienie krwi leków o nazwie kanału wapniowego (np. nifedypina, amlodypina, diltiazem, felodipine, werapamil)

Sterydy
Antidepressants, w tym inhibitorów MAO (np. fenelzyna i tranylcyprominą) i tricyclics (takich jak nortriptyline, desipramine, amitryptylina)
Home Care

Elevate swoje nogi powyżej twoje serce podczas leżenia.
Ćwiczenia swoje nogi. Pomaga to pompy płynu z nóg powrót do Twojego serca.
Załóż wsparcia pończochy (sprzedawane w większości narkotyków i sklepów zaopatrzenia medycznego).
Postaraj się o niskiej sól diety, które mogą zmniejszyć zatrzymanie płynów i obrzęk.

Zadzwoń do opieki zdrowotnej, jeżeli dostawca

Zadzwoń do 911, jeżeli:

Czujesz krótki oddech.
Musisz ból w klatce piersiowej, zwłaszcza jeśli czuje się jak ciśnienie i szczelność.

Zadzwoń do lekarza natychmiast, jeżeli:

Musisz spadła produkcji moczu.
Macie Państwo historię choroby wątroby i posiada obecnie w swojej obrzęk nóg lub brzucha.
Twój obrzęk stóp lub nóg jest czerwony lub ciepły w dotyku.
Nie masz gorączkę.
Jesteś w ciąży i mieć więcej niż tylko łagodny obrzęk lub mają nagły wzrost obrzęk.
Również wezwanie lekarza, jeśli samodzielnie opiekę środki nie pomogą lub obrzęk pogarsza.

Czego można oczekiwać w swojej opiece zdrowotnej usługodawcy urzędzie

Lekarz podejmie historii medycznej i przeprowadzenia gruntownej badania fizyczne, ze zwróceniem szczególnej uwagi na twoje serce, płuca, brzucha, nóg i stóp.

Lekarz będzie zadawać pytania, jak następuje:

Jakie konkretne części ciała swell? Twój kostek, nogi, nogi? Powyżej lub poniżej kolan?
Czy masz obrzęk w każdej chwili, czy jest to gorsze w godzinach porannych lub wieczornych?
Co wyróżnia wasze obrzęk lepiej?
Co wyróżnia wasze obrzęk gorsze?
Czy obrzęk lepiej, kiedy podnieść swoje nogi?

Jakie inne objawy nie masz?

Testów diagnostycznych, które mogą być wykonywane zawierać następujące elementy:

Badania krwi, takie jak CBC krwi lub chemia
EKG
Chest x-ray lub końcem x-ray

Badanie moczu

Szczególne traktowanie zostanie skierowany niezależnie od przyczyny leżące u podstaw znajduje. Leki moczopędne mogą być przepisane. Są one skuteczne w zmniejszaniu obrzęku, ale mają pewne skutki uboczne. Strona główna łagodne traktowanie przyczyn obrzęk nóg powinny być wypróbowany przed narkotykami leczenia pod nadzorem lekarza.

Zapobieganie

Unikaj siedzącej lub stojącej bez ruchu przez dłuższy czas. Kiedy latające, rozciągnąć swoje nogi często wstawać i chodzić, kiedy jest to możliwe. Podczas jazdy, aby zatrzymać wycinki i chodzić co godzinę lub więcej. Należy unikać noszenia odzieży lub ograniczające garters wokół ud. Wykonywanie regularnych. Lose Weight jeśli trzeba.

Można tłumaczyć każdej strony w naszym serwisie. Proszę przejść do naszego wejścia strona główna

Lymphedema People

http://www.lymphedemapeople.com

Pat O'Connor
Założyciel i dyrektor wykonawczy
User avatar
patoco
Site Admin
 
Posts: 2175
Joined: Thu Jun 08, 2006 9:07 pm

Return to Obrzęk limfatyczny

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


cron